ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВИКОНАВ СВІЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК

ПРЕОСВЯЩЕННІШИЙ ЄПИСКОП ФОТІЙ ВИКОНАВ СВІЙ ГРОМАДЯНСЬКИЙ ОБОВ’ЯЗОК

Сьогодні 21-го липня 2019 року громадяни України беруть участь в дострокових виборах до Верховної Ради України.
Керуючий Запорізькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Преосвященніший єпископ Фотій також виконав свій громадянський обов’язок, після недільної Божественої літургії, проголосувавши на дострокових Парлементських виборах.
Ми живемо в демократичній державі, а отже її майбутнє залежить від кожного з нас – від кожного свідомого громадянина України. Ми маємо право обирати ту владу, якій довіряємо і яка буде здійснювати керівництво нашою державою. І ми маємо користуватись цим правом, не забуваючи про те, що українці починаючи від руйнування останньої Січі і аж до 1991 року не мали права вибору та голосу, а отже і не мали своєї державності, наслідками чого стали гоніння на мову, культуру, а найстрашніше мільйони зісланих, репресованих та закатованих українців. Кожен з вас, йдучи до виборчої дільниці та голосуючи на виборах, цим засвідчує свободу, незалежність та демократичність нашої держави України.
Від кожного з нас залежить майбутнє Української держави, а отже – й Української Церкви. Бажаю вам зробити вибір чесно та за совістю. Я зробив вибір та далі молитимуся до Господа за наш український народ та Українську державу. Нехай Бог миру та любові буде з усіма нами. Закликаю на Вас Боже благословення!