УПОКОЇВСЯ НАЙСТАРШИЙ КЛІРИК ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ), НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ М. ЕНЕРГОДАР ПРОТОІЄРЕЙ ВОЛОДИМИР ЛІЩУК

УПОКОЇВСЯ НАЙСТАРШИЙ КЛІРИК ЗАПОРІЗЬКОЇ ЄПАРХІЇ УПЦ (ПЦУ), НАСТОЯТЕЛЬ СВЯТО-ПОКРОВСЬКОГО ХРАМУ М. ЕНЕРГОДАР ПРОТОІЄРЕЙ ВОЛОДИМИР ЛІЩУК

24-го вересня 2019 року пішов з життя найстарший клірик, настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Енергодар Запорізької Єпархії Православної Церкви України митрофорний протоієрей Володимир Ліщук.

Редакція сайту висловлює щирі співчуття духовенству, вірним, рідним і близьким спочилого.

Просимо вас не бентежитись через те, що отець Володимир уже нас покинув, що лампада його пастирського служіння догоріла, тому що апостол Павло каже своїм послідовникам – першим християнам: «Я щодня помираю» (1 Кор. 15, 31), і отець Володимир щодня помирав. Помирав, вигорав з любові до вас. Тому сьогодні, редакція сайту висловлює свої співчуття отцю Володимиру (сину покійного), родині отця Володимира, вам всім парафіянам, бо ви мали дуже доброго пастиря, якого втратили назавжди. Просимо, щоб ви завжди згадували його у своїх молитвах, бо це наш обов’язок.
Дорогі брати та сестри, коли ми творимо молитву за спочилого, ми за себе творимо цю молитву. Творіть за себе ці погребільні молитви. Коли відспівуємо священика: отці чи єпископи, то думаємо, що себе відспівуємо. Тому не думайте, що ви робите таке велике благоговіння, що ви його так гарно провели в останню путь. Це ми себе проводжаємо, тому що апостол Павло каже: «Я щодня помираю» (1 Кор. 15, 31). Тому ми щодня помираємо, як і апостол Павло помирав за тих, кому колись проповідував. Нехай Господь, Ісус Христос як Пастериначальник нашого отця Володимира, якого Він приймає в свої обійми як слугу Свого, простить йому всяку провину, яку він як людина все таки мав, як і ми маємо, тому що кажемо у молитві: «не має людини, що жила б і не згрішила», а ми залишаймось ревними молитвениками і пам’ятаймо про нього у своїх молитвах і зітханнях. Амінь.

Чин відспівування та поховання буде звершено в Рівненській області, звідки отець Володимир родом.