АНОНС. ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ, ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ПОКРОВА НА ХОРТИЦІ”

АНОНС. ДЕСЯТИЙ, ЮВІЛЕЙНИЙ, ЩОРІЧНИЙ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОЗАЦЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ “ПОКРОВА НА ХОРТИЦІ”

14-го жовтня Свята Православна Церква відзначатиме Велике свято – Покрова Пресвятої Богородиці.

На честь цього свята у Свято-Покровському храмі, який знаходиться на території музейного комплексу “Запорозька Січ” на острові Хортиця відбудеться святкова Божественна Літургія, яка розпочнеться о 9-00. Богослужіння очолить керуючий Запорізькою єпархією Української Православної Церкви (Православної Церкви України) Преосвященніший Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський у співслужінні настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Віктора Ткача та духовенства міста Запоріжжя.
Одразу після закінчення Богослужіння, духовенство разом з представниками влади, військовослужбовцями Збройних сил України та Національної Гвардії України, представниками козацтва, волонтерами та зі всіма бажаючими пройдуть хресною ходою від храму Покрови Пресвятої Богородиці до “Козацького кола.”
Після закінчення хресної ходи, на Козацькому колі відбудеться офіційне відкриття Х-го щорічного Всеукраїнського Козацького фестивалю “Покрова на Хортиці”.

Усіх жителів та гостей міста Запоріжжя запрошуємо до спільної молитви до Свято-Покровського храму на Хортиці, та подальшої участі в урочистих заходах фестивалю. Зі всіма питаннями можна звертатись до настоятеля Свято-Покровського храму протоієрея Віктора за телефоном (066) 359-51-35, або надсилати свої листи на електронну адресу: tzerkva@gmail.com.

“Фестиваль “Покрова на Хортиці” став справжнім втіленням ідеї розвитку національної культури і духовності, популяризації українського козацтва та об’єднання творчого потенціалу різних регіонів України, вшанування борців за незалежність та свободу України.  Для участі приїдуть творчі колективи та гості з усієї Запорізької області, Києва та інших регіонів України.

14-го жовтня, в цей день народ України святкує не лише Велике свято Покрови Пресвятої Богородиці – на цю дату припадає одразу декілька Державних свят: День захисника України, День Українського козацтва та День створення Української Повстанської Армії (УПА).