НЕДІЛЛЯ 24 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

НЕДІЛЛЯ 24 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Сьогодні 1 грудня 2019 року у соборі Святої Троїці було звершенно божественну літургію яку очолив благочинний собору протоієрей Ігор Бащій.

У богослужінні приймали участь духовенство собору.

Після літургії до вірних зі словом повчання звернувся Фотій преосвященний єпископ Запорізький і Мелітопольский. Владика звернув увагу вірних на те що безпечне життя яке вів багатій не рідко перекликається з сьогоденням. Ми часто живемо так ніби попереду часу більше ніж на одне життя. Ми поспішаємо задовольняти і накопичувати надміру, але правда полягає в тім що ми не знаємо ні часу ні години останнього удару нашого серця. А шлях християнина – це шлях людини яка поспішає творити справи любові. Вони не потрибують надзусиль. Вони потребують сміливості вийти з зони так званного комфорту. Переступити через те що можуть подумати про людину інші. Бо сучасний світ якщо не напряму то всіляко вражає подив коли люди спішать проявляти найкрасивіші риси характеру. Вважається ледве не вульгарно проявити співчуття, поділитись надлишком, проявити турботу. Це шлях жертвенності заради Христа. Мф. 25:45 “Тоді скаже їм у відповідь: істинно кажу вам: не зробивши цього одному з менших цих, Мені не зробили”.
Тож дорогі брати і сестри, поспішаймо удосконалюватись у справах любові, і будемо мудро використовувати ті блага які Господь подає нам!