НЕДІЛЛЯ 25 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

НЕДІЛЛЯ 25 ПІСЛЯ П’ЯТИДЕСЯТНИЦІ

Його преосвященству співслужили духовенство храму.

Після літургії було звершено молебень за мир в Україні.

Після служби Преосвященний Фотій звернувся до вірних зі словом повчання. Владика зазначив, що день “суботній” тобто сьогодні це день недільний, це не день формального відбування свого християнського зобов’язання бути в храмі – це день любові, день милосердня. Подібно до сюжету євангельского оповідання, ми як послідовники Господа маємо прагнути робити справи любові і милосердя. Ми цілком взмозі допомогти людям похилого віку, хочаб купивши для них того самого хлібу. Бо ми сто відсотково знаємо дійсно тих хто потребує, не професійних жебраків, а нужденних, тих хто наш сусід, наш брат у Христі. Або ми також можемо знайти багатодітну сім’ю, і допомогти їм у їх подвизі. Це не складає великих труднощів, хоча-б просто лагідним словом, справою милосердя підкреслити може і зовсім для невіруючих людей що ми християни робимо це не за для вигоди, не за для звеличування самих себе, ми робимо це бо того прагне наше сердце. І така жертва Богу буде набагато приємніша ніж безліч слів і гімнів виконаних на Його честь.

Брати і сестри, сьогодні як ніколи ми маємо об’єднатись для того щоб хоча-б спробувати зберегти свою самоедентичність. Христос наголошував : “По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою” Ін. 13:35. Прагнемо-ж до того щоб всі бачачи нашу любов – прославляли Бога і святе ім’я Його!

Сьогодні 8 грудня 2019 року Преосвященний Фотій, єпископ Запорізький і Мелітопольський, звершив Божественну Літургію у кафедральному соборі Святої Тройці.